Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Produkty

Wątroba, trzustka

W trawieniu pokarmów niezbędne są enzymy produkowane i wydzielane przez tzw. gruczoły trawienne: wątrobę i trzustkę. Wątroba dzięki wydzielaniu m.in. żółci spełnia ogromną rolę w procesie trawiennym białek, węglowodanów i tłuszczów. Najważniejszą jej rolą jest oczyszczanie przetrawionej treści pokarmowej z toksyn i szkodliwych substancji, znajdujących się coraz częściej w pożywieniu. Wątroba pełni rolę filtra, zatrzymującego i przerabiającego uboczne produkty przemiany materii oraz substancje chemiczne dostające się do organizmu. Natomiast enzymy wydzielane przez trzustkę są niezbędne do prawidłowego trawienia pokarmów.

Produkty z tej kategorii

"Dotacje na innowacje. inwestujemy w Waszą przyszłość"

Firma Senderski Waldemar, HB-FLOS Health Beauty otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Automatyzacja procesów B2B w zakresie działalności produkcji herbat ziołowych dzięki wdrożeniu systemu B2B", numer projektu UDA-POIG.08.02.00-12-298/13-00. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2."