Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Produkty

Układ kostno-stawowy

Nie od dziś wiadomo, że ruch ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie: poprawia kondycję, wydolność oddechową, sprawność, uodparnia na choroby, poprawia krążenie. Potwierdzenia tej prawdy nie trzeba długo szukać. Niestety dla wielu osób praca zawodowa oznacza przykucie do biurka na wiele godzin. Wypoczywamy na ogół w pozycji siedzącej przed telewizorem lub z książką w ręku. Efektem jest zła przemiana materii, zachwiane krążenie krwi, miażdżyca, dolegliwości kręgosłupa i stawów, nadwaga i w rezultacie - przedwczesne starzenie się organizmu. W łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, nasilających się w okresie jesiennym starajmy się wykorzystywać bogactwo medycyny naturalnej - fitoterapię. Dobroczynne wyciągi z roślin i ziół są bardzo przydatne w łagodzeniu dolegliwości reumatycznych.

Produkty z tej kategorii

"Dotacje na innowacje. inwestujemy w Waszą przyszłość"

Firma Senderski Waldemar, HB-FLOS Health Beauty otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Automatyzacja procesów B2B w zakresie działalności produkcji herbat ziołowych dzięki wdrożeniu systemu B2B", numer projektu UDA-POIG.08.02.00-12-298/13-00. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2."