Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Produkty

Uspokajające, tonizujace

Życie w ciągłym biegu, stres, brak czasu sprawiają, że coraz trudniej znaleźć chwilę na odpoczynek. Występujące zaburzenia snu sprawiają, że w ciągu dnia stajemy się bardziej nerwowi. Utrzymujące się przez dłuższy czas wzmożone napięcie w połączeniu z nieprawidłowym odżywianiem często doprowadzają także do licznych schorzeń układu pokarmowego takich jak: owrzodzenia żołądka, dwunastnicy lub są także przyczyną otyłości. Pojawiają się zaburzenia snu, stany lękowe, chroniczne zmęczenie, rozdrażnienie, problemy z koncentracją.

Produkty z tej kategorii

"Dotacje na innowacje. inwestujemy w Waszą przyszłość"

Firma Senderski Waldemar, HB-FLOS Health Beauty otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Automatyzacja procesów B2B w zakresie działalności produkcji herbat ziołowych dzięki wdrożeniu systemu B2B", numer projektu UDA-POIG.08.02.00-12-298/13-00. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2."