Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Produkty

Herbatki ziołowe Inspiracje Natury 40g

Herbatki ziołowe Inspiracje Natury wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Stanowią uzupełnienie normalnej diety w substancje wspomagające naturalne i fizjologiczne funkcje organizmu, przyczyniając się do utrzymania go w dobrej kondycji. Aby w pełni wykorzystać dobroczynną moc płynącą z łagodnie działających substancji roślinnych, należy pamiętać o konieczności ich długiego i systematycznego stosowania w połączeniu z odpowiednią dietą i właściwym, zdrowym stylem życia.

Odczuwasz dyskomfort ze strony układu pokarmowego? Sięgnij po Inspiracje Natury, które dzięki naturalnym składnikom skutecznie wspomagają funkcjonowanie układu trawiennego.

Układ pokarmowy

Wątroba, trzustka

Dieta i odchudzanie

Układ moczowo-płciowy

Uspokajające, tonizujace

Układ krążenia

"Dotacje na innowacje. inwestujemy w Waszą przyszłość"

Firma Senderski Waldemar, HB-FLOS Health Beauty otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Automatyzacja procesów B2B w zakresie działalności produkcji herbat ziołowych dzięki wdrożeniu systemu B2B", numer projektu UDA-POIG.08.02.00-12-298/13-00. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2."