Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Produkty

Dieta i odchudzanie

Z problemem nadwagi i otyłości boryka się niemal połowa Polek i to one - zdecydowanie częściej niż mężczyźni - podejmują próby pozbycia się zbędnych kilogramów. Podstawowe zalecenie dla osób odchudzających się to: odpowiednio zbilansowana dieta i ruch - ćwiczenia fizyczne. Prawidłowa dieta powinna zaopatrywać organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały. Potrawy tłuste i wysokoenergetyczne warto zastąpić produktami zdrowymi i mniej kalorycznymi. Ponadto odchudzając się warto skorzystać z dobroczynnych właściwości ziół, które wspomagają odchudzanie poprzez pobudzenie procesów przemiany materii, poprawę metabolizmu i ograniczenie zaparć. Regularne stosowanie mieszanek ziołowych ułatwia zwalczanie otyłości i nadwagi, zwiększa efekty odchudzania i wpływa na poprawę samopoczucia.

Produkty z tej kategorii

"Dotacje na innowacje. inwestujemy w Waszą przyszłość"

Firma Senderski Waldemar, HB-FLOS Health Beauty otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Automatyzacja procesów B2B w zakresie działalności produkcji herbat ziołowych dzięki wdrożeniu systemu B2B", numer projektu UDA-POIG.08.02.00-12-298/13-00. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2."