O nas

HBFLOS health and beauty

W zgodzie z naturą

O firmie

Firma HB-FLOS Health and Beauty specjalizuje się w produkcji herbat ziołowych. Powstała jako efekt wieloletniej pasji i fascynacji płynącej z dobroczynnej mocy ziół. To właśnie inspiracja naturą sprawiła, iż zdecydowaliśmy się produkować herbaty ziołowe, dające naszym użytkownikom możliwość bezpiecznego zadbania o swoje zdrowie.


Wiedza i doświadczenie zdobywane w zielarstwie od ponad 25 lat w polaczeniu z nowoczesnym zarządzaniem, pozwalają nam na ciągłe ulepszanie produktów do zmieniających się potrzeb rynku i konsumentów. Wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, suplementy diety w których łączymy osiągnięcia naturalnej siły płynacej z picia ziół z najnowszymi standardami produkcji.

Proces produkcji

Stosujemy rośliny tylko najwyższej jakości, pozyskiwane wyłącznie od sprawdzonych plantatorów. Począwszy od doboru nasion, poprzez kontrolę procesów wzrostu, suszenia oraz konfekcjonowania wyrobu gotowego dbamy o najwyższy poziom kontroli jakości, gwarantujący wyroby zachowujące wszystkie cenne właściwości ziół. Sekret opracowania skutecznie działającej herbaty tkwi w doborze odpowiednich składników. Dlatego używamy tylko zioła pochodzące od najlepszych polskich plantatorów, z terenów czystych ekologicznie. Nasze produkty są całkowicie naturalne, gdyż nie zawierają żadnych barwników i substancji smakowych, a w procesie zgrzewania torebek z bibuły nie używamy kleju.


Nasza misja

Herbaty ziołowe przy regularnym stosowaniu mogą wspomagac organizm w łagodzeniu wielu dolegliwości, nie powodując skutków ubocznych jakie występują przy stosowaniu leków chemicznych. Produkowane przez naszą firmę preparaty to nie tylko bogate źródło substancji czynnych o określonym działaniu ale również wspomaganie naturalnych sił drzemiących w każdym organizmie.


To właśnie zioła wzmacniają odporność organizmu, wspomagajac naturalne procesy zachodzace w organiźmie. Misją naszej firmy jest poprawianie jakości ludzkiego życia poprzez produkcje preparatów w zgodzie z naturą. Dzięki wykorzystaniu naszego doświadczenia i najnowszych technologii produkty HB-FLOS Health & Beauty przyczyniają się do poprawy zarówno zdrowia jak i urody.